O společnosti

 

Společnost OSAPO, s.r.o. již druhé desetiletí hraje významnou roli v oblasti ochranných pracovních pomůcek v Libereckém regionu.

 

Dovolte nám přiblížit nejvýznamnější milníky v historii této firmy, které dokazují, že se její záběr v průběhu let významně rozšířil.

1997 - založení společnosti spojením fyzických osob, které měly v oboru prodeje ochranných pracovních prostředků dlouholeté zkušenosti.

1999 - začátek zakázkové výroby a prodeje obalů z PE materiálu (mikroten, HDPE, LDPE, bublinková folie) včetně veškerého příslušenství.

2002 - otevření šicí dílny, která se specializuje na pracovní oděvy a umí vyhovět všem požadavkům na velikosti, nestandardní střihy, materiály i doplňky.

2003 - zahájení zakázkové výroby kartonových obalů - z vlnité lepenky (3VVL, 5VVL, mikrovlny) včetně potisku, speciálně pro automobilový a potravinářský průmysl.

 

Společnost působí na českém trhu jako maloobchodní i velkoobchodní prodejce ochranných pracovních prostředků, sortiment doplňují služby šicí dílny a výroba obalů.  Cílem této společnosti však není jen zisk. Významnou roli ve firemní politice hraje také sociální zodpovědnost.

 

Společnost je zaregistrována jako "chráněná dílna", protože zaměstnává víc jak 60% pracovníků se změněnou pracovní schopností. Činnost chráněné dílny zahrnuje - obchodní činnost, výrobu PE obalů, šití pracovních oděvů a oděvních doplňků a výrobu kartonových obalů.

 

Společenský význam také dlouhodobá podpora a spolupráce společnosti Osapo s vybranými neziskovými subjekty v regionu. Jsou to následující:

 

HC Bílí tygři Liberec

 

 Krajská nemocnice Liberec, dětské oddělení – lůžková část

 

Domov důchodců Český Dub

 

TJ Sokol Rozstání

 

 

Divadlo F. X. Šaldy

 

 

Centrum LIRA