Firma

Výprodej kartonů

24. října 2017, 11.12 | Nabízíme kartony za výhodnou cenu.

 

Klopová krabice 0201/960x560x620 5VL za cenu 58 Kč bez DPH za ks, skladem pouze 280 ks.

 

 

 

Rozšíření kartonové výroby

9. února 2017, 08.06 | Rozšířili jsme výrobu kartonových obalů nově i na Františkově.

 

Od 1. února se výroba kartonových obalů rozšířila i do areálu SVED na Františkově. Dosud měla své sídlo pouze v prostorách INTEXu ve Vratislavicích.

 

Díky tomuto kroku vznikla nová pracovní místa, zvýšila se flexibilita výroby, rovněž se zvýšily skladové kapacity a nelze opomenout ani rozšíření škály produktů. I v tomto novém provozu zaměstnáváme handicapované v režimu chráněné dílny.

 

Umíme nabídnout kartonové obaly na míru. Krabice mohou být víkové či klopové, kartony mohou být přírodní, nebo bílé v různých pevnostech a šířích!

Kalkulace připravíme na základě vámi dodaného projektu obalu, nebo jej narvhneme dle vašich potřeb.

V případě zájmu kontaktujte Ladislavu Šmídkovou - 488 102 425.

 

 

 

Zimní výstroj v Osapu

28. listopadu 2016, 12.39 | Takovou nabídku nelze odmítnout!

Vyzbrojte se na zimu v Osapu!

Zima už nám ukazuje svou pravou tvář, což znamená, že teploty klesají, a co se týče účinného oblékání, pak je dobré začít vrstvit. Ovšem není vrstva jako vrstva. Ty nejkvalitnější najdete v liberecké firmě OSAPO, která je tu pro vás už dvacet let. Už dávno se nesoustředí pouze na pracovní oděvy, jak se stále ještě mnozí lidé domnívají. 

 

V nabídce naší prodejny naleznete kompletní sortiment termoprádla, které vás zahřeje pod běžným pracovním oděvem. Na vrch nezapomeňte na mikinu a hlavně bundu! Zimních bund  máme v nabídce desítky a proto si můžete začít diktovat parametry! 

 

Nepromokavost, reflexní prvky, odnímatelná kapuce, rukávy jsou samozřejmostí. Pokud sháníte praktický vánoční dárek, pak sortiment firmy OSAPO je správná volba, která bezpochyby potěší a zahřeje. A navíc - podnikatelé si mohou odečíst DPH.

 

 

 

Hledáme švadleny, šičky pracovních oděvů.

16. září 2016, 00.00 | Společnost Osapo nabízí volné pracovní místo na pozici švadlena, šička pracovních oděvů.

Požadujeme praxi v oboru, nebo vyučení.
Zaměstnání v jednosměnném provozu, nárazově soboty a možnost přesčasů.
Nabízíme stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu.
V případě zájmu kontaktujte paní Jolanu Foktovou - tel.: 488 102 424, mail: .

 

 

 

Zaměstnávat handicapované? Je to čím dál složitější!

1. června 2016, 14.21 | Úředníci házejí podnikatelům, kteří provozují chráněné dílny, klacky pod nohy. Situace se zhoršuje.

Alespoň to tvrdí šéf známé liberecké firmy na výrobu pracovních oděvů a ochranných pomůcek OSAPO Roman Passian. Roční obrat firmy činí 250 milionů korun.

 

Inkluze ve školách. Velké téma posledních měsíců, na kterém politici sbírají, ale i ztrácejí politické body. Paradox je ten, že tam, kde začleňování postižených lidí mezi zdravé funguje již dlouhé roky, tam začíná situace pokulhávat.

 

„Naše chráněná dílna vznikla před dvanácti lety a dnes zaměstnáváme 29 lidí s handicapem. Je to ovšem čím dál složitější. Stát si zakládá na rozšiřující se byrokracii, čímž nám situaci stále víc komplikuje. To jsou vždy jen plané sliby před volbami, jak se bude redukovat úřednický aparát apotažmo papírování... A těch nesmyslných kontrol, co nám sem chodí. Kvůli odděleným toaletám, kvůli zastávce MHD, zda je poblíž firmy, a tak dále. Ten, kdo provozuje chráněnou dílnu poctivě a opravdu má ty lidi zaměstnané, tak si s úřady užije své.“ Tvrdí Roman Passian.

 

Příběhy lidí s handicapem a OSAPO...

Libor Hlavička, skladník, ve firmě pracuje 12 let.

Od šesti let ho trápí Touretteův syndrom. Jedná se o vrozené neuropsychiatrické onemocnění. Začíná obvykle v dětství (nejčastěji kolem 6–7 let věku) a projevuje se pohybovými a zvukovými tiky. Často se také vyskytují přidružené poruchy chování (např. hyperaktivita s poruchou pozornosti (ADHD), obsedantně kompulzivní porucha (OCD), sebepoškozování a další). „Mám nemoc, která je poměrně vzácná a lidé na mě občas koukají jako na feťáka, což není příjemné. V OSAPO mě všichni berou takového, jaký jsem včetně zákazníků a šéfové mi vycházejí vstříc, protože musím občas jet do Prahy, kde se léčím, a to na několik dní. Pracovat jsem začal hned po maturitě. Nejdřív jsem dělal na statku, ale tam to bylo časově hrozně náročné, neměl jsem čas ani na nákup, a tak jsem hledal jinde a našel. Jsem tady velice spokojený. K invalidnímu důchodu si ještě slušně přivydělám. Sedět doma nechci,“ řekl Libor a zamířil do skladu, kde musel nakládat zboží vysokozdvižným vozíkem.

 

Milada Mullerová, šička, ve firmě pracuje 12 let

Má nemocné kyčle, nevydrží dlouho stát. Práce u šicího stroje je pro ni tedy ideální. „Od nadřízených ani zdravých kolegyň jsem nikdy nepocítila výsměch kvůli mému handicapu. Tahle firma je založená také na vzájemné úctě a slušnosti, proto tady nedochází k fluktuaci. Práci tady jsem našla díky kamarádce, která mě kdysi informovala, že sem shánějí šičky. Dokážeme tady ušít cokoliv,“ říká usměvavá a zároveň stydlivá Milada.

 

Iva Zapadlíková, střihačka, ve firmě pracuje 7 let

Iva je tupozraká na jedno oko (funkční vada zraku, která postihuje zpravidla jedno oko a projevuje se snížením zrakové ostrosti jednoho oka, čímž dochází k porušení vidění oběma očima, takzvané binokulární vidění. Postižený tedy nemůže vnímat hloubku, nevidí svět trojrozměrně. Choroba postihuje jedno až pět procent populace. Tupozrakost vzniká v dětství často jako důsledek šilhání nebo velkého rozdílu refrakčních chyb očí. Pokud oči nepozorují stejné body v prostoru, mozek se s tím vyrovná tak, že jedno z očí přestane využívat. Postižený tak sice nevidí dvojmo, ale nevnímá hloubku).

„Jsem vyučená pánská krejčová a nikdy jsem neměla se sháněním práce problémy. Myslím, že kdo pracovat chce, práci si vždy najde. Nikdy jsem se tady nesetkala s posměchem. Konkrétně vyrábím střihy. Na základě objednávek beru míry zákazníkům, pak maluji,“ uvedla Iva.

 

 

 

 

 

 

Odhoďte nudné montérky, propagujte firmu logem na pracovním oděvu!

9. února 2016, 08.35 | Pracovní oděv – to nemusí být pouze bezvýrazné oblečení. Loajální zaměstnanci budou bezpochyby hrdě nosit montérky s logem (nebo jen názvem) firmy, pro kterou pracují. OSAPO proto mimo jiné nabízí také možnost „chodící reklamy“.

 

Na základě požadavků od klienta OSAPO vyrobí loga, která lze na pracovní oděv ve špičkové kvalitě natisknout, našít nebo vyšít. Kalkulace se odvíjí od provedení a množství. V případě dodání podkladu v křivkách zákazník ušetří za práci grafika a urychlí tím výrobu. 

 

Jedním ze spokojených klientů firmy OSAPO je liberecká společnost Magna Bohemia, která letos slaví sedmdesát let od svého založení v Jablonci nad Nisou. A právě v rámci této významné události si u OSAPO zadala výrobu tisíců pracovních i volnočasových svršků s logem Magna 70.

 

Skvělým příkladem "chodících reklam" jsou televizní reportéři. Loga stanic, pro které natáčejí reportáže do zpráv, diváci rozhodně nepřehlédnou. Mají je na bundách, vestách, tričkách. Zkrátka propagují chlebodárce v každé roční době. A vidí je nejen diváci na obrazovkách, ale i široká veřejnost v ulicích, kde se při práci pohybují.

 

A nezapomeňte! S příchodem nového zákona v souvislosti s reflexními prvky na oděvech, vám OSAPO může splnit i toto přání. S OSAPO budete „svítit“ od hlavy až k patě (ponožky, vesty, pásky, klíčenky i přívěšky).

 

 

 

Do nového roku v bezpečném outfitu!

18. ledna 2016, 17.27 | Konec roku se nezadržitelně blíží a firmy se kvůli daňové optimalizaci uchylují k posledním nákupům.

Zapomeňte na zbytečnosti. Osapo nabízí skutečně užitečné zboží. U nás obléknete sebe, své zaměstnance nebo rodinu od paty až po hlavu. Díky našim svrškům se ocitnente v kvalitě a bezpečí! Osapo nenabízí pouze montérky, jak si řada lidí myslí, ale také oblečení pro volnočasové aktivity. 

 

 • Osapo - jste v bezpečí! Díky reflexním prvkům i vestám a kvalitním materiálům.
 • Osapo - jste v teple! V nabídce naleznete například i softshellovéoblečení.
 • Osapo - jste chráněni před deštěm. Nabízíme kvalitní pláštěnky i větrovky.
 • Osapo - nepřijdete o smysly. Chráníme vás zrak, sluch, čich, ústa i hmat (brýle, sluchátka, roušky, rukavice).
 • Osapo - nikam se nepropadnete. Jsme odborníci také na lezecké vybavení.
 • Osapo - na vše si pořádně došlápnete. V trekové obuvi, polobotkách nebo sandálech. 
 • Osapo - nepřijdete o hlavu. Přilby nabízíme v mnoha variantách.
 • Osapo - zůstanete v čistotě. U nás si totiž vyberete i kosmetiku. Nechybí drogistické zboží.

 

 

 

 

Osapo obsadilo Home Credit Arenu

3. listopadu 2015, 08.30 | Extraligový celek Bílí Tygři Liberec sehrál v neděli 1. listopadu urputnou bitvu proti HC Škoda Plzeň.

Tento zápas se nesl v duchu kutilství a to za mohutné podpory společnosti Osapo, jejíž zaměstnanci obsadili celý sektor. Byli nepřehlédnutelní nejen díky firemním tričkům, ale také díky výrazným žlutým vlajkám, které zavlály nad hlavami fanoušků při oslavách gólu hned několikrát. V průběhu zápasu se konaly nejrůznější soutěže o ušití montérek na míru, v aréně se pohybovaly hostesky ustrojené do montérek a několik desítek fanoušků se nechalo zlákat nabídkou volné vstupenky, a proto přišli na hokej v montérkách.

 

Osapo podporuje Bílé Tygry dlouhodobě, což je důvod proč můžete v jeho aktuální kampani vidět Jana Lašáka, usměvavého brankáře libereckého celku. V rámci spolupráce s klubem pak Osapo připravilo speciální nabídku na ušití montérek na míru - model "Lašák" za výjimečnou cenu. Proto zveme všechny fanoušky Tygrů do naší prodejny, aby si stihli udělat radost ještě před Vánoci.

 

 • Osapo obsadilo Home Credit Arenu
  Osapo obsadilo Home Credit Arenu
 • Osapo obsadilo Home Credit Arenu
  Osapo obsadilo Home Credit Arenu
 • Osapo obsadilo Home Credit Arenu
  Osapo obsadilo Home Credit Arenu
 • Osapo obsadilo Home Credit Arenu
  Osapo obsadilo Home Credit Arenu
 • Osapo obsadilo Home Credit Arenu
  Osapo obsadilo Home Credit Arenu
 • Osapo obsadilo Home Credit Arenu
  Osapo obsadilo Home Credit Arenu

 

 

 

Buďte vidět!

21. září 2015, 16.13 | Dny se krátí - buďte ve tmě na silnici vidět!

 

Osapo nabízí ucelený sortiment bezpečnostních pomůcek opatřených reflexními prvky.

 

Ať už máte malého školáka, nebo se chcete cítit bezpečně při opravě kola nebo vykládce a nakládce, rozhodně se můžete spolehnout na Osapo. Reflexní prvky vládnou našemu sortimentu dalo by se říci od hlavy k patě! Nabízíme pestrou barevnou škálu ponožek s reflexním proužkem, samozřejmostí jsou reflexní vesty, ale i přívěšky, klíčenky, pásky a další.

Proto  myslete na bezpečnost svou, ale i svých blízkých a připravte se na nadcházející zimní "tmavé" období v naší prodejně.

 

sortiment najdete na http://www.osapo.com/produkty/odevy/vystrazne/

 

 

 • Reflexní doplňky pro nejmenší
  Reflexní doplňky pro nejmenší
  Reflexní doplňky pro nejmenší

 

 

 

Prodejna Osapo v novém kabátě!

30. července 2015, 15.37 | Chceme se stále zdokonalovat a přinášet vám větší komfort při nákupu.

 

Chceme se stále zdokonalovat a přinášet vám větší komfort při nákupu.

 

Proto jsme upravili interiér naší prodejny, do které vás tímto srdečně zveme. Nově si zde můžete prohlédnout kompletní gastro kolekci, ve které prezentujeme i oblečení pro servírky a číšníky. Zajímavá je také sekce pro práci ve výškách, sortiment elektro, ucelená a přehledná nabídka ochrany hlavy, zraku, sluchu a dýchání. V naší nabídce nechybí ani autolékárničky, čistící prostředky a spousta dalšího!

Díky novému uspořádání vám můžeme představit více zboží, které je přehledně rozdělené.

Věříme, že se v naší prodejně lépe zorientujete a vždy najdete přesně to, co hledáte!

 

 • Prodejna Osapo v novém kabátě!
  Prodejna Osapo v novém kabátě!
 • Prodejna Osapo v novém kabátě!
  Prodejna Osapo v novém kabátě!
 • Prodejna Osapo v novém kabátě!
  Prodejna Osapo v novém kabátě!
 • Prodejna Osapo v novém kabátě!
  Prodejna Osapo v novém kabátě!
 • Prodejna Osapo v novém kabátě!
  Prodejna Osapo v novém kabátě!
 • Prodejna Osapo v novém kabátě!
  Prodejna Osapo v novém kabátě!

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Další informace