Respirátor nano RespiPro Carbon FFP2, 3 ks

Značka:

RESPILON

Velikost:

M | L

Norma:

EN 149

MJ:

bal

Balení:

1/balení, 1/karton

Díky svým prvotřídním vlastnostem poskytne RespiPro Carbon profesionálním pracovníkům jako jsou zdravotníci, záchranáři či policisté pocit jistoty. Tento všestranný respirátor však najde využití i v běžném životě. Kvalitní nanovlákna zajišťují ochranu nejen před škodlivými patogeny, ale rovněž nositele chrání proti zápachům. To vše se zachováním neobvyklé prodyšnosti.

- zachycuje 99,9 % virů, bakterií, smogu, prachu, pylů a dalších patogenů a také eliminuje zápachy.
- je certifikovaný jako respirátor třídy FFP2 Splňuje standardy EN 149:2001+A1:2009, GB2626/2006 a KN95.
- unikátní ergonomický tvar bezchybně padne na každý obličej. Nosní klip zaručuje, že se vzduch nenasává pod masku nežádoucími cestami.
- na obličeji masku drží dvojice gumiček (pro lepší přizpůsobení využijte plastovou sponu na sepnutí gumiček za hlavou).
- ideální volba pro profesionály v povoláních, která kladou důraz na bezpečnost, jako jsou zdravotníci, záchranáři, hasiči, vojáci či policisté.

Jak antivirový respirátor FFP2 RespiPro Carbon funguje?
Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu RESPILON«, která se skládá z extrémně husté sítě vláken. Tato vlákna brání průchodu i těch nejmenších pevných i kapalných částic. Navíc funguje v obou směrech, takže chrání nejen vás, ale i vaše okolí.

Proti čemu vás respirátor FFP2 ochrání?
- viry
- bakterie
- prach
- plísně
- smog
- pyl
- roztoči
- navíc vrstva aktivního uhlí spolehlivě zachycuje pachy.

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon?
Pokud používáte respirátor jako ochranu před prachem, smogem nebo pyly, můžete respirátor nosit opakovaně. Že nastal čas vyměnit respirátor za nový, poznáte jednoduše. Barva respirátoru se změní, například se zabarví zachyceným pylem dožluta. V případě, že používáte respirátor jako ochranu proti virům a bakteriím, například v době chřipkové epidemie, doporučujeme nasadit vždy nový respirátor po každém sejmutí respirátoru z obličeje.

Více informací
odkaz

Varianty produktu

Obj. číslo

Název

Skladem
(MJ bal)

Vaše cena
(bez DPH)

4418102

Respirátor nano RespiPro Carbon FFP2, 3 ks M

~

~

4418103

Respirátor nano RespiPro Carbon FFP2, 3 ks L

~

~