Respirátor nano RespiPro White FFP2

Značka:

RESPILON

Norma:

EN 149

MJ:

ks

Balení:

1/balení, 50/karton

Respirátor je vyráběn za účelem ochrany proti nemoci COVID-19. Jak pro tento konkrétní účel vyžadují doporučení Světové zdravotnické organizace, je jmenovitý filtrační koeficient tohoto respirátoru stejný, jako jmenovitý filtrační koeficient FFP2 stanovený EN 149:2001+A1:2009.

Díky svým prvotřídním vlastnostem, jako je jeho váha a prodyšnost, poskytne RespiPro White pocit jistoty a pohodlí každému uživateli při každodenním nošení.

- extrémně lehký respirátor (váha pouze 4 g)
- je certifikovaný jako respirátor k ochraně proti COVID-19 (dle EU normy RFU 02.075 ver. 2)
- nanovlákenná membrána zachycuje 99,9 % virů. Přes membránu neprojdou ani bakterie, smog, prach, pyl a dalších patogeny
- ideální volba na každodenní dojíždění MHD, vlakem či autobusem, do práce, na nákup a při návštěvě lékaře
- unikátní anatomický tvar bezchybně padne na každý obličej
- nosní klip zaručuje, že se vzduch nenasává pod masku nežádoucími cestami
- na obličeji masku drží dvojice gumiček (pro lepší přizpůsobení využijte plastovou sponu na sepnutí gumiček za hlavou).

Jak antivirový respirátor RespiPro White funguje?
Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu RESPILON«, která se skládá z extrémně husté sítě vláken. Tyto vlákna brání průchodů i těch nejmenších pevných i kapalných částic. Navíc funguje v obou směrech, takže chrání nejen vás, ale i vaše okolí.

Proti čemu vás RespiPro White ochrání?
- viry
- bakterie
- prach
- plísně
- smog
- pyl
- roztoči

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor RespiPro White?
Pokud používáte respirátor jako ochranu před prachem, smogem nebo pyly, můžete nosit masku opakovaně. Že nastal čas vyměnit respirátor za nový, poznáte jednoduše. Barva respirátoru se změní, například se zabarví zachyceným pylem dožluta. V případě, že používáte respirátor jako ochranu proti virům a bakteriím, například v době chřipkové epidemie, doporučujeme nasadit vždy nový respirátor po každém sejmutí respirátoru z obličeje.

Více informací
odkaz

Varianty produktu

Obj. číslo

Název

Skladem
(MJ ks)

Vaše cena
(bez DPH)

4418000

Respirátor nano RespiPro White FFP2

~

~