Odhoďte nudné montérky, propagujte firmu logem na pracovním oděvu!

9. února 2016, 08.35 | Pracovní oděv – to nemusí být pouze bezvýrazné oblečení. Loajální zaměstnanci budou bezpochyby hrdě nosit montérky s logem (nebo jen názvem) firmy, pro kterou pracují. OSAPO proto mimo jiné nabízí také možnost „chodící reklamy“.

 

Na základě požadavků od klienta OSAPO vyrobí loga, která lze na pracovní oděv ve špičkové kvalitě natisknout, našít nebo vyšít. Kalkulace se odvíjí od provedení a množství. V případě dodání podkladu v křivkách zákazník ušetří za práci grafika a urychlí tím výrobu. 

 

Jedním ze spokojených klientů firmy OSAPO je liberecká společnost Magna Bohemia, která letos slaví sedmdesát let od svého založení v Jablonci nad Nisou. A právě v rámci této významné události si u OSAPO zadala výrobu tisíců pracovních i volnočasových svršků s logem Magna 70.

 

Skvělým příkladem "chodících reklam" jsou televizní reportéři. Loga stanic, pro které natáčejí reportáže do zpráv, diváci rozhodně nepřehlédnou. Mají je na bundách, vestách, tričkách. Zkrátka propagují chlebodárce v každé roční době. A vidí je nejen diváci na obrazovkách, ale i široká veřejnost v ulicích, kde se při práci pohybují.

 

A nezapomeňte! S příchodem nového zákona v souvislosti s reflexními prvky na oděvech, vám OSAPO může splnit i toto přání. S OSAPO budete „svítit“ od hlavy až k patě (ponožky, vesty, pásky, klíčenky i přívěšky).